Yhteystiedot

Soudun vastuuhenkilöt 2022

Soutujaoston toiminnasta vastaa jaoston jäsenkokouksen nimeämä johtoryhmä, joka kokoontuu noin 10 kertaa vuodessa.

Soutujaoston johtoryhmään saa yhteyden sähköpostitse soutu(at)keravanurheilijat.fi tai ottamalla yhteyttä:

Puheenjohtaja Juha Karttunen 040 555 4727 juha.karttunen(at)mirosa.fi
Tiedotusasiat Piia Auranen 050 469 5574 p.e.auranen(at)gmail.com
Varapuheenjohtaja, Coastal vastaava Pentti Soini 050 480 2750 pentti.soini(at)gmail.com
Sisäsoutuvastaava, Pienvenevastaava Jukka Haikonen 050 441 9244 jukka.haikonen(at)hotmail.fi
Kirkkovenevastaava, Pienvenevastaava Petri Juuti 0400 879 466 petri.juuti(at)hotmail.com
Kalustovastaava (muu kuin soutukalusto) Jani Ylitalo 040 737 0753 jani.ylitalo93(at)gmail.com
Coastal- ja pienveneopastus Tarita Vähä-Vahe 050 346 7132 jalkaterapia.tarita(at)gmail.com
Coastal- ja pienveneopastus Outi Lappi 040 821 4822 lappiouti(at)gmail.com
Tapio Passinen 040 840 3681 tapio.passinen(at)yahoo.com

Johtoryhmän ulkopuolella, jaoston taloudenhoidosta vastaa Meeri Vaakanainen, jussi.vaakanainen(at)pp.inet.fi

Joukkueiden ohjaajat:

  • Kirkkovenejoukkueiden muodostamisesta vastaa Petri Juuti

Pienveneet, coastalit ja sisäsoutu:

  • Yhteyshenkilöt: Pentti Soini, Jukka Haikonen, Tarita Vähä-Vahe
  • Katso tarkempia tietoja pienveneiden käytöstä täältä >>

Kirkkoveneiden vuokraus:

  • Yhtyshenkilö: Petri Juuti
  • katso tarkempia tietoja kirkkoveneiden vuokrauksesta täältä >>

Tilinumero

Keravan Urheilijat/Soutu

FI36 2074 1800 0262 59

Sähköpostiosoite

soutu(at)keravanurheilijat.fi